Żaluzje Drewniane

Żaluzje Drewniane Basswood Odkryj naturalną elegancję i trwałość żaluzji drewnianych

Nasze żaluzje doskonale łączą piękno naturalnego drewna z funkcjonalnością regulacji światła i prywatności. Dzięki nim Twój dom zyska niepowtarzalny urok i komfort, który docenisz każdego dnia.

Galeria zdjęć

Drewno basswood, znane również jako drewno lipowe, pochodzi od drzewa lipowego, które należy do rodziny lipowatych. Drewno to jest znane ze swojej lekkości, miękkości i łatwości w obróbce, co sprawia, że jest popularnym materiałem przy produkcji żaluzji.

 

Żaluzje drewniane wykonane z drewna basswood (lipowego) mają wiele zalet zarówno technicznych, jak i wizualnych.

 

Zalety techniczne:

Zalety wizualne:

Te zalety techniczne i wizualne sprawiają, że żaluzje drewniane basswood są popularnym wyborem w dekoracji wnętrz i stanowią funkcjonalny oraz estetyczny element okien.

 

Liwdar Łowicz posiada w swoim asortymencie Żaluzje Drewniane o szerokościach lameli 25 mm i 50 mm. Bogata oferta kolorów zapewni możliwość swobodnego dopasowania żaluzji do koloru mebli, podłóg i innych elementów wystroju Państwa domu.

 

Żaluzje drewniane można montować na wiele sposobów: w świetle szyby, na listwie przyszybowej, na ramie skrzydła okiennego (montaż bezinwazyjny) nad wnęką czy we wnęce okiennej.

Ile kosztują żaluzje drewniane?

Ceny uzależnione są od szerokości lameli (25mm lub 50mm), całkowitego wymiaru żaluzji drewnianych, ewentualnych dodatków (taśma dekoracyjna), a także sposobu montażu i systemu sterowania.

Systemy sterowania Żaluzji Drewnianych z lamelą 25mm i 50mm:

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą? Skontaktuj się z nami!