Żaluzje Aluminiowe

Żaluzje Aluminiowe Idealne do dużych przeszkleń

Nasze Żaluzje Aluminiowe to nie tylko estetyka, to również wszechstronność i funkcjonalność. Dzięki lekkiej konstrukcji i możliwości zastosowania do dużych przeszkleń, zapewniają nie tylko elegancki wygląd, ale także praktyczność w zarządzaniu światłem i prywatnością. To rozwiązanie idealne dla tych, którzy poszukują łatwego w użytkowaniu i nowoczesnego sposobu na ożywienie swojego wnętrza.

Galeria zdjęć

Żaluzje aluminiowe są rodzajem okiennego osłonięcia wykonanego z aluminium. Są one popularne ze względu na swoje właściwości techniczne i estetyczne.

 

Liwdar Łowicz posiada w swoim asortymencie Żaluzje Aluminiowe w szerokościach lameli 16mm, 25 mm i 50 mm. Bogata oferta kolorów (w tym również wzory o strukturze drewna) zapewni możliwość swobodnego dopasowania żaluzji do koloru mebli, podłóg i innych elementów wystroju Państwa domu.

 

Żaluzje aluminiowe można montować na wiele sposobów: w świetle szyby, na listwie przyszybowej, na ramie skrzydła okiennego (montaż bezinwazyjny) nad wnęką czy we wnęce okiennej.

 

Zalety żaluzji aluminiowych:

Podsumowując, żaluzje aluminiowe mają wiele zalet technicznych, które sprawiają, że są doskonałym wyborem, zwłaszcza w przypadku dużych przeszkleń. Są stabilne, trwałe, odporne na wilgoć i łatwe do utrzymania w czystości, co czyni je praktycznym i estetycznym rozwiązaniem dla wielu wnętrz.

Żaluzje aluminiowe HIT

Żaluzje Aluminiowe HIT, to rodzaj osłony okiennej stosowanej w świetle szyby OKNA o szerokości lameli 16mm. Dzięki zastosowaniu Żaluzji Aluminiowych HIT zyskujemy miejsce na parapecie oraz mamy możliwość swobodnego otwierania OKNA bez uszkodzenia ściany wnęki okiennej.

 

SYSTEM STEROWANIA:
Żaluzja posiadająca mechanizm łańcuszkowy (kulkowy 3,2) służący zarówno do podnoszenia jak i regulacji zaciemnienia. Żaluzja dedykowana do montażu w świetle szyby.

 

Szeroki wybór kolorów zapewni możliwość swobodnego dopasowania żaluzji do koloru mebli, podłóg i innych elementów wystroju Państwa domu.

Ile kosztują żaluzje aluminiowe?

Ceny uzależnione są od szerokości lameli (16mm, 25mm lub 50mm), całkowitego wymiaru żaluzji, a także sposobu montażu oraz systemu sterowania.

Systemy sterowania Żaluzji Aluminiowych z lamelą 16 mm i 25 mm:

Systemy sterowania Żaluzji Aluminiowych z lamelą 50 mm:

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą? Skontaktuj się z nami!