Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie Piękne i wyjątkowo funkcjonalne rolety rzymskie

Nasze Rolety Rzymskie są w pewnym sensie połączeniem klasycznych rolet i zasłon. To nie tylko piękno, ale także wyjątkowa funkcjonalność. Dzięki możliwości prania tkaniny, utrzymanie ich w doskonałym stanie jest wyjątkowo proste, zapewniając długotrwałą świeżość i higienę w Twoim wnętrzu.

 

Dodatkowo, nasze Rolety Rzymskie oferują szeroki wachlarz możliwości kolorystycznych i wzorniczych, pozwalając Ci dopasować je idealnie do stylistyki Twojego wnętrza.

Galeria zdjęć

Ile kosztują rolety rzymskie?

Ceny Rolet Rzymskich uzależnione są od rodzaju wybranej tkaniny (trzy grupy cenowe), całkowitego wymiaru rolety rzymskiej, a także sposobu montażu (inwazyjnie/bezinwazyjnie) i systemu sterowania (ręcznie/elektrycznie).

Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie wykonane są z tkaniny układającej się podczas zwijania w nachodzące na siebie fałdy. Te fałdy nadają roletom rzymskim charakterystyczny wygląd.

 

Roleta Rzymska mocowana jest do szyny górnej za pomocą taśmy na rzepę co umożliwia jej proste i szybkie odczepienie w celu wymiany i czyszczenia.

 

Niezwykła Elegancja – Nasze rolety rzymskie to prawdziwa ozdoba każdego okna. Ich faliste fałdy tworzą unikalny i wyjątkowo stylowy wygląd, który podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Dostępne są w szerokim spektrum kolorów i wzorów, co pozwala dopasować je do każdego wystroju wnętrza.

 

Dodatkowo Rolety Rzymskie można potraktować jak zasłony i zmieniać tkaniny w zależności od wystroju pomieszczenia czy upodobania.

MIEJSCE MONTAŻU: sufit, ściana bądź wnęka okienna lub bezinwazyjnie na skrzydle OKNA.
SPOSÓB MONTAŻU: szyna rolety wpinana do zaczepów uniwersalnych, zamontowanych do powierzchni ściany za pomocą kołków montażowych lub bezinwazyjnie na skrzydle okna.
STEROWANIE: mechanizm samoblokujący sterowany łańcuszkiem lub sterowanie elektryczne.

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą? Skontaktuj się z nami!