Polityka prywatności

Polityka prywatności

Jako właściciel serwisu okna-gospodarcze.pl, firma LIWDAR IWONA WITCZAK dokłada wszelkich starań, by prywatność użytkowników witryny podczas korzystania z jej zasobów była chroniona. Jak to robimy?

1. Dane zbierane podczas subskrybowania newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać nasz newsletter, poprosimy Cię o Twój email i imię. Informacje te nie pozwolą nam na ustalenie Twojej tożsamości. W żadnym przypadku (poza sytuacjami przewidzianymi prawem), dane te nie będą udostępniane podmiotom trzecim. Dane mogą zostać użyte także do poinformowania cię o produktach i usługach naszych lub naszych partnerów, jednak bez przekazywania im Twoich danych i na warunkach określonych w dalszej części niniejszego dokumentu.

 

Podanie e-maila jest całkowicie dobrowolne. Dzięki linkowi administracyjnemu obecnemu u dołu każdej edycji newslettera, będziesz mógł w każdej chwili wypisać się z newslettera. Wypisanie z newslettera jest możliwe także poprzez podanie swojego emaila i użycie przysku „Wypisz” w sekcji newslettera znajdującej się na większości podstron naszego Serwisu. Do wypisania się nie są potrzebne żadne dodatkowe działania. Przysługuje Ci też prawo zmiany podanego adresu e-mail.

2. Dane zbierane przy dokonywaniu transakcji

Jeśli zechcesz zakupić w obrębie Serwisu oferowaną tu produkt lub usługę, poprosimy Cię o podanie danych niezbędnych do finalizacji transakcji, wysyłki zamówienia i udokumentowania sprzedaży. Dane mogą zostać użyte także w celu ułatwienia kontaktu z Tobą w celach związanych z realizacją transakcji i w celach marketingowych.

 

Będą to dane takie jak imię, nazwisko, płeć, adres korespondencyjny, adres e-mail, telefon, nazwa firmy, NIP. W każdej chwili przysługuje Ci prawo usunięcia lub zmiany tych danych, za wyjątkiem danych niezbędnych do dokumentacji transakcji dla celów podatkowych.

3. Dane zbierane podczas korzystania z witryny

Serwer oraz skrypty systemów statystycznych automatycznie zapisują dane o każdej wizycie użytkownika, takie jak jego adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, adres referencyjny itp. Informacje te nie pozwalają na identyfikację tożsamości użytkownika. Będziemy analizować te dane aby lepiej poznać potrzeby użytkowników Serwisu. Dane w żadnym wypadku nie pozwalają na identyfikację konkretnego użytkownika.

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera użytkownika, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub uniknięcia niektórych uciążliwych dla użytkownika akcji. Także ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych i nie mogą zostać użyte do identyfikacji tożsamości użytkownika.

 

4. Wykorzystanie danych do celów marketingowych

Zastrzegamy sobie prawo wysyłania informacji handlowej do subskrybentów newslettera oraz podmiotów zamawiających oferowane w obrębie Serwisu produkty i usługi. Jeśli informacja handlowa wysyłana jest na zlecenie podmiotu trzeciego, to wysyłka realizowana jest przez administratorów Serwisu, a podmioty trzecie w żadnym wypadku nie uzyskują dostępu do danych adresatów. Informacje handlowe pochodzące od podmiotów trzecich nie będą wysyłane częściej niż 2 razy w ciągu miesiąca kalendarzowego.


5. Zakres obowiązywania polityki prywatności

Polityka prywatności dotyczy usług świadczonych w ramach Serwisu. Na innych stronach internetowych, także tych połączonych hiperłączami lub w inny sposób z Serwisem, obowiązują zasady ustanowione przez ich administratorów.

 

6. Zmiana polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany niniejszej polityki prywatności, w przypadku istotnych przyczyn zewnętrznych (np. zmiany obowiązujących przepisów prawa). Aktualnie obowiązująca wersja polityki prywatności jest dostępna zawsze pod adresem www.okna-gospodarcze.pl/polityka-prywatnosci

 

7. Dane administratora Serwisu:

Dane administratora serwisu:

 

LIWDAR IWONA WITCZAK,
ul. Katarzynów 39, 99-400 Łowicz, Polska,
NIP: 8341719096 REGON: 100716570,
e-mail: info@liwdar.pl,
tel: +48 664757459