Plisy

Plisy Pełna kontrola nad ilością światła wpadającego do pomieszczenia.

Plisy to nie tylko osłony okienne o eleganckim wyglądzie, ale także wszechstronne rozwiązanie, które oferuje zarówno praktyczne korzyści, jak i efekty wizualne.

 

Przede wszystkim, dzięki swojej konstrukcji, plisy doskonale izolują pomieszczenia termicznie. (Najczęściej wybierana osłona do Okien dachowych). Ponadto Plisy mogą być stosowane do okien o różnych kształtach (okrągłe, łuki, trapezy), co sprawia, że są idealne do niemal każdego wnętrza.

Galeria zdjęć

Plisy wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością. Dzięki nim masz pełną kontrolę nad ilością światła wpadającego do pomieszczenia. Możesz przesunąć plisę w dół, pozostawiając górną część okna odkrytą, dzięki czemu światło wpada do pomieszczenia, a Ty cieszysz się prywatnością lub odwrotnie – przesunąć ją w górę, zasłaniając światło wpadające przez górną część okna i nadal ciesząc się widokiem na zewnątrz. To rozwiązanie, które dostosowuje się do Twoich potrzeb.

 

Plisy okienne to więcej niż zwykłe osłony – to rozwiązanie oparte na zaawansowanej technologii, które spełnia najwyższe standardy.

 

Liwdar Łowicz posiada w swoim asortymencie Żaluzje Plisowane aż w czternastu wariantach, dzięki czemu jesteśmy wstanie zaproponować idealne rozwiązanie pod Twoje OKNA i Twoje potrzeby.

 

Bogata oferta kolorów zapewni możliwość swobodnego dopasowania Plis do koloru mebli, podłóg i innych elementów wystroju Państwa domu.

 

Żaluzje plisowane można montować na wiele sposobów: w świetle szyby, na listwie przyszybowej, na ramie skrzydła okiennego (montaż bezinwazyjny), w oknach dachowych z prowadnicami lub bez

Ile kosztują plisy okienne?

Ceny uzależnione są od wybranego systemu plis, całkowitego ich wymiaru, od koloru osprzętu (osprzęt dopasowujemy do koloru Okien), a także sposobu montażu i rodzaju wybranej tkaniny.

Dlaczego warto wybrać plisy okienne?

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą? Skontaktuj się z nami!